Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.05.2019 08:00
Watch Dogs 2 art
1359V

Watch Dogs 3 ma zadebiutować w listopadzie. Przecieki dotyczące gry

Francuska korporacja ma jeszcze przed targami w Los Angeles ujawnić Watch Dogs 3. W Sieci wylądowały nowe przecieki dotyczące produkcji, które mogą zaskoczyć graczy wyczekujących na produkcję. Trzecia przygoda hakerów zadebiutuje podobno w listopadzie.

Na wstępie na pewno warto wyjaśnić, że nie są to oficjalne informacje, jednak wszystkie raporty sugerują nadejście Watch Dogs 3. Jak wiadomo Ubisoft rozwija trzy niezapowiedziane gry AAA, które trafią na rynek do 31 marca 2020 roku. Właśnie jednym z tych tytułów ma być trzecia opowieść o hakerach.

Ubisoft szykuje 4 duże premiery do końca roku finansowego

Najnowsze przecieki dotyczące gry są dość zaskakujące. Watch Dogs 3 ma przenieść graczy do Londynu – tak sugerowały wcześniejsze przecieki – ale akcja nie zostanie osadzona we współczesności. Francuzi postawili podobno na odległą przyszłość, która bardziej przypomina futurystyczną wizję miasta – coś na wzór Cyberpunka.

Główną bohaterką została podobno azjatko-angielka o imieniu Sarah, która pracuje dla organizacji antyterrorystycznej i specjalizuje się w cyberatakach. Kobieta jest odpowiedzialna za infiltrację sieci hakerów i ustalanie osób.

Według przecieków, Sarah nie sięga po broń, nie zabija (to także sugerowały wcześniejsze doniesienia), a zamiast tego ogłusza wrogów za pomocą między innymi pałki. W Watch Dogs 3 ma powrócić parkour, który będzie bardziej płynne od mechaniki znanej z poprzedniej odsłony, a wśród zadań pobocznych pojawi się między innymi malowanie graffiti. Protagonistka ma śmigać na deskorolce, a ze względu na swoją przeszłość i przedawkowanie brata, chętnie zajmuje się znajdowaniem i zamykaniem narkotykowych dziupli.

Nową mechaniką zaoferowaną przez Ubisoft jest „system tłumu”, który może dynamicznie tworzyć się w różnych miejscach, a Sarah może przyłączyć się do skandujących mieszkańców lub omijać podobne wystąpienia.

Watch Dogs 3 ma zostać ujawnione jeszcze przed E3, ale oczywiście w Los Angeles możemy oczekiwać pełnej prezentacji. Premiera ma odbyć się w listopadzie.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://gamingbolt.com/watch-dogs-3-to-be-revealed-before-e3-releasing-in-november-rumour

Tagi: plotka Ubisoft watch dogs 3