Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.05.2019 14:34
Borderlands 3 Epic Games Store
2825V

Borderlands 3 całkowicie zniknęło ze sklepu Epic Games

Epic Games zraziło do siebie kolejnego wydawcę. 2K Games zdecydowało się na wycofanie oferty przedsprzedaży ze sklepu firmy przez wzgląd na akcję Epic Mega Sale.

Za przykładem Paradox Interactive poszli kolejni wydawcy. Z Epic Games Store zniknęła oferta przedsprzedaży Borderlands 3. Wczoraj informowaliśmy o pierwszej fali odstąpień od promocji w sklepie twórców Fortnite. 

Epic Mega Sale z problemami. Znikające gry i zablokowana sprzedaż

Początkowo, z samego rana, Borderlands 3 wciąż było dostępne w sklepie, ale nieobjęte promocją. Niedługo po tym gra została całkowicie usunięta z oferty, a możliwość złożenia zamówienia na jej przedsprzedaż będzie najprawdopodobniej wstrzymana do zakończenia kontrowersyjnej, z punktu widzenia wydawców, promocji.

Żadna ze stron nie wydała oświadczenia w tej sprawie. Portal EuroGamer postanowił skontaktować się z Epic Games, ale Ci przekierowali zainteresowanych do firmy 2K. Niestety na ten moment nic nie wiadomo, ale sytuacja pokazuje, że nie wszyscy deweloperzy byli gotowi na takie obniżki cen ich gier - nawet jeśli różnicę pokrywał sklep.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/borderlands-3-has-also-been-removed-from-the-epic-games-store-mega-sale/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software