Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2019 21:30
Xbox One S
2444V

Fioletowy Xbox One S dla fanów Fortnite. Wyciekła nowa wersja konsoli

Microsoft przygotowuje specjalny zestaw Xboksa One S. Urządzenie w pakiecie z Fortnite zostanie tym razem odpicowane i gracze otrzymają szansę kupienia konsoli w fioletowym kolorze.

Microsoft już wcześniej przygotował Xboksa One S w zestawie ze skórkami z Fortnite. W tamtym czasie wielu fanów narzekało, ponieważ firma nie zdecydowała się na odświeżenie wyglądu konsoli. Na szczęście tym razem widzimy znaczącą zmianę.

Sony i Microsoft nawiązują współpracę. Firmy będą szukać „nowych rozwiązań opartych na chmurze” dla gier i SI

W Sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące „Xbox One S Fortnite Edition”, który został porządnie odpicowany przez amerykańską korporację. Urządzenie zostało pokryte fioletowym kolorem i nie jest to przypadek, ponieważ w zestawie ze sprzętem zainteresowani otrzymają między innymi skórkę dla bohatera i deweloperzy wykorzystali właśnie tę barwę. Świetnie także prezentuje się cieniowanie oraz kontroler... Odnoszę wrażenie,że taka propozycja może zostać doceniona przez wielu graczy – nie tylko fanów Fortnite.

Więcej informacji na temat zestawu powinniśmy otrzymać w okolicach E3... Warto jednocześnie zaznaczyć, że jest to wersja „S” z napędem. Trudno powiedzieć, czy na podobny kolor mogą liczyć fani cyfrowej dystrybucji, którzy zamierzają nabyć All-Digital Edition.

Warto spojrzeć:

Xbox One S Fortnite Fiolet

Źródło: https://www.windowscentral.com/fortnite-edition-purple-xbox-one-s-leaks-online

Tagi: