Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2019 14:32
Robert Patinson Batman
2109V

Robert Pattinson jako Batman! Aktor wcieli się w Obrońce Gotham

Warner Bros. podjęło już decyzję dotyczącą przyszłości Batmana. Teraz w kostium Obrońcy Gotham ma wskoczyć Robert Pattinson, którego możecie dobrze kojarzyć z serii „Zmierzch”.

Warner Bros. od dłuższego czasu przygotowuje się do odświeżenia Batmana. W nowym wydaniu mamy zobaczyć młodszą wersję superbohatera i film trafi do kin już 25 czerwca 2021 roku. W rezultacie wytwórnia nie może dłużej czekać z wybraniem aktora.

The Batman bez Bena Afflecka. Znamy datę premiery i pierwsze konkrety

Od samego rana w Sieci pojawia się wiadomość: Warner Bros. już wybrało aktora, który wcieli się w Obrońcę Gotham. Zdaniem wielu dziennikarzy, głównym bohaterem w „The Batman” zostanie Robert Pattinson.

Warto jednak podkreślić, że wśród kilku głosów pojawia się jeszcze zwątpienie i podobno aktor kończy dogadywanie szczegółów. W postać mógłby się także wcielić Armie Hammer lub Nicholas Hoult, ale podobno nawet wśród tych przecieków, to właśnie Pattinson jest pierwszym kandydatem.

Musimy zaczekać na oficjalne potwierdzenie od Warner Bros., jednak warto na pewno przyjrzeć się brytyjskiemu aktorowi. Robert Pattinson urodził się w 1986 roku i Brytyjczyk jest najbardziej znany z roli Edwarda Cullena z adaptacji „Zmierzchu”. Mężczyzna jednak od 2008 roku ma okazję wcielać się w głównych bohaterów w bardzo różnorodnych produkcjach – zobaczyliśmy go w między innymi „Life”, „Królowa pustyni”, „Uwodziciel”, „Twój na zawsze”... A pewnie niektórzy kojarzą go także z roli Cedrica Diggory'a z serii „Harry Potter”.

Jak wiadomo, Pattinson miałby wcielić się w młodego Batmana. Najnowszy film będzie „opowieścią w stylu noir”, która skupi się na roli detektywa. Matt Reeves („Wojna o planetę małp”, „Ewolucja planety małp” i „Pozwól mi wejść”) zajmie się reżyserią i to on chce pokazać „wielu złoczyńców”, którzy zmierzą się ze znanym superbohaterem.

Polecamy:

Źródło: https://www.theguardian.com/film/2019/may/17/robert-pattinson-ben-affleck-batman-harry-potter-twilight-holy-mackerel

Tagi: batman robert patinson the batman

Nie przegap