Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 08:40
The Batman bez Ben Affleck znamy Data Premiery i reżyser Matt Reeves
2531V

The Batman bez Bena Afflecka. Znamy datę premiery i pierwsze konkrety

Ben Affleck stracił rolę Batmana. Warner Bros. zamierza postawić na młodszego aktora, a pierwsze informacje dotyczące produkcji powinny zainteresować fanów tego charyzmatycznego superbohatera. Nietoperz zostanie w pełni odświeżony.

Od wielu miesięcy mówiło się o problemach twórców „The Batman”. Nowa opowieść z DC przedstawi „nową generację Batmana” i właśnie z tego powodu zdecydowano się na młodszego aktora.

Batman: Court of Owls może faktycznie znajdować się w produkcji

Aktualnie trwają intensywne poszukiwanie aktora, który sprosta wizji Matta Reevesa – to właśnie reżyser „Wojna o planetę małp”, „Ewolucja planety małp” i „Pozwól mi wejść” zajmie się przygotowaniem filmu w roli reżysera oraz scenarzysty.

Amerykanin potwierdził również wcześniejsze plotki i zapowiedział stworzenie opowieści w stylu noir, w której Batman skupi się na roli detektywa – Reeves zabierze nas w podróż, podczas której superbohater będzie tropić bandytów i rozwiązywać zagadki kryminalne.

The Batman” trafi do kina 25 czerwca 2021 roku, a już wkrótce mamy poznać całą obsadę – sporym pytaniem pozostaje aktor, który wskoczy w strój Batmana, ale nie możemy zapomnieć o jego przeciwnikach. W opowieści zobaczymy „wielu złoczyńców” (więcej niż dwóch) – tutaj Reeves wykorzystuje znane określenie „rogues gallery”.

Jednocześnie należy zaznaczyć, że „The Batman” nie będzie oparty na popularnym komiksie. Aktualnie Reeves zajmuje się wyłącznie jedną produkcją z uniwersum Batmana, ale w planach Warner Bros. jest zaoferowanie widzom powiązanych historii.

Źródło: https://deadline.com/2019/01/the-batman-june-2021-release-date-ben-affleck-not-starring-1202545821/

Tagi: ben affleck data premiery film matt reeves the batman

Nie przegap