Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.05.2019 18:40
Wolfenstein: Youngblood
601V

Wolfenstein: Youngblood nie będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store

Przedstawiciel MachineGames, podczas panelu AMA na Reddicie zaprzeczył, jakoby najnowszy Wolfenstein miał być tytułem z czasową wyłącznością na Epic Games Store. 

Zdecydowanie najgłośniejszym tematem ostatnich miesięcy w branży gier jest ekspansja Epic Games Store na rynek PC. Wielu graczy jest temu przeciwnych, czemu dają upust - najczęściej pod postacią, owianego złą sławą, bombardowania negatywnymi ocenami. 

Twórcy Rocket League kupieni przez Epic. Gra zostanie usunięta ze Steama

Nie dziwi więc, że jednym z najczęściej zadawanych pytań przed premierą dużych tytułów jest to, o ich czasową wyłączność. Nie inaczej było w przypadku nadchodzącego Wolfenstein: Youngblood.

Podczas panelu AMA, zorganizowanego przez twórców gry na Reddicie, pytanie pojawiało się wyjątkowo często. Twórcy postanowili więc raz na zawsze rozwiać wątpliwości związane z tym kontrowersyjnym aspektem

Mogę odpowiedzieć na to pytanie. Nie, nie będzie wyłączności na Epic!

Jak można się spodziewać, fani odetchnęli z ulgą i masowo gratulowali decyzji Bethesdzie. Biorąc pod uwagę skalę poruszenia, którą wywołała odpowiedź, należy wnioskować, że nieprędko dojdzie do spokoju w kwestii ekskluzywności tytułów na PC. 

Wolfenstein: Youngblood zadebiutuje już 26 lipca bieżącego roku. Pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Gra dostępna będzie także na PC - cyfrowo poprzez platformę Steam i oficjalny sklep wydawcy. 

 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/wolfenstein-youngblood-will-not-be-timed-exclusive-to-the-epic-games-store/

Tagi: Bethesda Deep Silver Kingdom Come: Deliverance MachineGames Warhorse Studios Wolfenstein: Youngblood

Nie przegap