Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2019 12:00
Gra o Tron 8 bohaterowie
746V

Gra o tron 8 z ogromną popularnością. Serial notuje fantastyczne wyniki

Wielu fanów narzeka na liczne wątki i nieścisłości w ostatnim sezonie „Gry o tron”, ale nie jest to najmniejszy problem dla HBO. Stacja stale notuje kapitalne rezultaty, które potwierdzają, że w tym uniwersum drzemie ogromny potencjał.

W Sieci nie brakuje opinii, według których ostatni sezon „Gry o tron” jest jednocześnie jednym z najgorszych w całej historii serialu. Widzowie liczyli na znacznie lepszą opowieść, ale HBO nie może narzekać.

Gra o tron 8 z zabawną wpadką. Kubek ze Starbucksa na ekranie

HBO przygotowuje się na wielkie zakończenie „Gry o tron”. W przeciągu dwóch następnych tygodni zobaczymy dwa ostatnie epizody i stacja zamknie opowieść, którą widzowie poznają od kwietnia 2011 roku.

Ostatni sezon (podobnie jak siódmy) został przygotowany głównie na podstawie oryginalnego scenariusza oraz motywów z niewydanych powieści, więc trudno przewidzieć zakończenie, jednak jedno jest pewne – widzowie chętnie zobaczą nadciągające odcinki.

Aktualnie HBO osiągnęło już ponad 68 mln widzów najnowszego sezonu „Gry o tron”, a w Sieci nie brakuje głosów, według których najlepsza oglądalność dopiero przed HBO.

Gra o Tron 8 wyniki oglądalności

  • 1 odcinek -- 17.4 mln
  • 2 odcinek -- 15.9 mln
  • 3 odcinek -- 17.8 mln
  • 4 odcinek -- 17.2 mln

Co warto przeczytać?

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/game-of-thrones-season-8-ratings-reveal-how-immens/1100-6466730/

Tagi: gra o tron HBO wyniki wyniki oglądalności

Nie przegap