SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 01:30
Splinter Cell
1161V

Splinter Cell na E3? Dyrektor kreatywny The Division 2 potwierdził prace nad grą [Aktualizacja #1]

Ubisoft od pewnego czasu nie ukrywa pracy nad nową częścią serii Splinter Cell, ale Julian Gerighty zaskoczył właśnie wszystkich fanów tego uniwersum. Twórca The Division 2 potwierdził prace nad nową przygodą Sama Fishera.

Od kilku lat czekamy na konkretny powrót marki Splinter Cell. Ubisoft nie ukrywał, że przygotowanie nowej odsłony wiązało się z pewnymi problemami, ale od pewnego czasu tytuł jest rozwijany przez jeden z zespołów francuskiej korporacji.

Splinter Cell coraz bliżej? Ubisoft wspomina o produkcji

Dość niespodziewanie na temat gry wypowiedział się Julian Gerighty. Dyrektor kreatywny The Division 2 potwierdził rozwijanie gry z Danem Hayem (producent wykonawczy w Ubisoft Montreal) i Romanem Camposem Oriolą (dyrektor kreatywny w Ubisoft Montréal).

Może to być oczywiście typowa zagrywka Gerighty'a, który postanowił zabawić się z fanami, jednak nie możemy zapomnieć, że temat Splinter Cella wciąż powraca. To może mały, pierwszy teaser i zapowiedź gry na nową generację?

Warto spojrzeć:

Splinter Cell

Aktualizacja #1

Rzecznik Ubisoftu wspomniał, że „Julian oczywiście żartował, tak jak Julian lubi to robić”, a następnie dodał, że "Wygląda na to, że nasi dyrektorzy kreatywni dobrze się teraz bawią. W tej chwili nie mamy żadnych ogłoszeń”. Mimo wszystko jak celnie dostrzega Eurogamer – trudno uwierzyć, by Ubisoft mógł pozwolić sobie na taką zagrywkę (pobudzenie fanów) przed samym E3 bez większego powodu. Powyższa wiadomość jest szeroko komentowana przez graczy, którzy od lat czekają na nowego Splinter Cella.

Tagi: Julian Gerighty splinter cell Ubisoft