SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 22:00
Rainbow Six Siege Nøkk
1294V

Rainbow Six Siege prezentuje nową operatorkę. Nok niczym Samara Morgan

Ubisoft odkrył tajemnicę związaną z duńską operatorką. Nok wprowadzi zamieszanie na mapach, ponieważ kobieta potrafi uniknąć kamer i zaatakować przeciwników z ukrycia. Zobaczcie zwiastun nowej postaci z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

19 maja odbędą się finały Pro League w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege i standardowo podczas wydarzenia Ubisoft ujawni nową zawartość przygotowaną dla wszystkich graczy. Już dzisiaj otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Nokk.

Rainbow Six: Siege otrzyma wkrótce nowych specjalistów

Potwierdziły się wcześniejsze przecieki. Operatorka posiada niezwykłą umiejętność unikania kamer, więc bez problemu może przedrzeć się przez linię wroga i zaatakować oponentów z ukrycia Tak prezentuje się jej oficjalny opis:

Nøkk była przez jakiś czas tajemnicą. Mało kto poza Rainbow wie coś o niej. Dla utalentowanego tajnego agenta, którego dzieło pozostaje w większości niezarejestrowane, zdumiewające, że udało jej się utrzymać tajemnicę. 

W sumie trzeba przyznać, że twórcy z Ubisoftu tym razem wykazali się pomysłowością podczas kreowania postaci. Czy tylko mi Nokk przypomina Samarę?

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft Ubisoft Montreal