Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 17:40
Rick and Morty 4
2813V

Rick and Morty 4 w listopadzie!

Rick i Morty potwierdzili datę premiery swoich nowych przygód. Twórcy zakończyli prace nad nowym sezonem zwariowanych historii, więc fani bohaterów mogą szykować się na nowe wydarzenia. Serial powróci w listopadzie.

Justin Roiland oraz Dan Harmon stworzyli dla Adult Swim dokładnie 31 epizodów „Rick and Morty”, które zostały wyemitowane w trzech sezonach. Twórcy w ubiegłym roku potwierdzili zamówienie przez stację kolejnych 70 odcinków.

Rick and Morty otrzyma 70 nowych odcinków!

Od tego czasu czekaliśmy na pozytywne informacje dotyczące daty premiery, a wielu fanów uniwersum obawiało się, że bohaterowie powrócą dopiero na początku 2020 roku. Na szczęście Rick i Morty właśnie potwierdzili datę premiery czwartego sezonu – opowieść będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w listopadzie.

Na więcej konkretów musimy oczywiście zaczekać, jednak jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ będzie to kolejny mocny serial, który będzie dostępny w drugiej połowie roku. Aktualnie nie wiemy, z jakiej liczby odcinków będzie składała się najnowsza seria.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Rick and Morty Rick and Morty 4 serial