Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 16:01
Modern Warfare 4
1160V

Call of Duty: Modern Warfare 4 ma trafić na rynek pod koniec roku. Tak sugeruje były pracownik Infinity Ward

Robert Bowling nie jest już związany z marką Call of Duty, ale najwidoczniej były pracownik Infinity Ward lubi psuć niespodzianki. Mężczyzna zabrał głos w sprawie Call of Duty 2019 i sugeruje nadejście Call of Duty: Modern Warfare 4.

Activision wciąż nie zdecydowało się na pokaz Call of Duty 2019. Gra na pewno wyląduje na półkach sklepowych w przeciągu następnych miesięcy i wiele na to wskazuje, że faktycznie zagramy w Call of Duty: Modern Warfare 4.

Call of Duty 2019 ze specjalnym panelem dyskusyjnym na E3

O Call of Duty: Modern Warfare 4 słyszymy nieustannie od kilku miesięcy. Dość niespodziewanie w sprawie gry wypowiedział się Robert Bowling, który miał okazję rozwijać markę Call of Duty. Deweloper opublikował dwa materiały, które odnoszą się do wcześniejszych plotek.

Na początku roku informowaliśmy naszą społeczność o tajemniczych materiałach publikowanych przez Ashton Williams z Infinity Ward – kobieta pokazywała nam czaszkę, która została przez graczy powiązana z Simonem „Ghostem” Riley'em. Teraz Bowling także odnosi się do tej postaci.

W dodatku na pierwszym materiale widzimy datę – 8 października lub 10 sierpnia? W sumie pojawienie się nowej odsłony Call of Duty nie jest specjalnie zaskakujące. Niestety, na potwierdzenie tych słów przez Activision musimy wciąż czekać.

Więcej w sprawie Modern Warfare 4:

Źródło: https://www.playstationzone.it/news-ps4/rumors-un-leak-svelerebbe-la-data-duscita-del-prossimo-call-of-duty/

Tagi: call of duty call of duty: modern warfare 4 modern warfare

Nie przegap