SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2019 14:29
Rey Star Wars
771V

Star Wars zostanie rozszerzony przez 3 seriale do premiery nowego filmu

Dopiero w 2022 roku odbędzie się premiera kolejnego filmu Star Wars, ale fani tego uniwersum nie będą się nudzić. Właśnie trwają prace nad trzema serialami, które wypełnią lukę i pozwolą przygotować się na nową sagę.

Disney ma wielkie plany na rozwój świata Star Wars. Już zaplanowano trzy nowe filmy, które będą debiutować w 2022, 2024 i 2026 roku, ale możecie mieć pewność, że to nie koniec atrakcji szykowanych przez korporację.

Star Wars od twórców Gry o tron w 2022 roku

Disney już wcześniej potwierdził prace nad serialem The Mandalorian, a nawet zamówiono już drugi sezon opowieści, więc możemy mieć pewność, że pierwsze, wewnętrzne opinie dotyczące projektu są bardzo pozytywne. Druga opowieść przybliży postać Cassiana Andory, którego poznaliśmy w „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, jednak Disney rozpoczął prace nad trzecią historią.

Bob Iger wspomniał o rozwijaniu trzeciego serialu, który identycznie jak wcześniej wspomniane ma trafić na Disney+. Produkcja zadebiutuje przed 16 grudnia 2022 roku i wszystkie trzy projekty mają zapewnić widzom mnóstwo atrakcji.

„Wierzę, że te seriale będą niezwykle popularne wśród fanów Star Wars i jednocześnie bardzo cenne dla Disney+, podczas gdy my będziemy przygotowywać się do kolejnego zestawu filmów.”

Niestety, nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących pozycji, ale pierwsze informacje dotyczące serialu powinny nadejść jeszcze w tym roku. W końcu Disney+ w listopadzie trafi na amerykański rynek.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/there-are-now-three-star-wars-tv-shows-in-developm/1100-6466905/

Tagi: Disney disney plus disney+ serial Star Wars