SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 19:00
Finn Star Wars
1114V

Star Wars od twórców Gry o tron w 2022 roku

Disney potwierdził ostatnie doniesienia. W 2022 roku na ekranach kin zobaczymy nową produkcję z uniwersum Gwiezdnych wojen, za którą będą odpowiadać David Benioff oraz D.B. Weiss. Twórcy wspólnymi siłami opracowali zakończenie „Gry o tron”.

Wielkie zakończenie „Gry o tron” zbiera bardzo mieszane uczucia wśród fanów uniwersum, a to właśnie autorzy tych przyjemności będą odpowiadać za nowe „Gwiezdne Wojny”. Wiadomość oficjalnie potwierdził Disney.

Trzy kinowe filmy Star Wars już z datami premier. Disney zdradza swoje plany

Bob Iger podczas spotkania z inwestorami podkreślił, że nadal nie widział „Star Wars: Rise of the Skywalker”, ale jego korporacja jest pewna sukcesu produkcji. Mimo to zdecydowano się na trzyletnią pauzę w dostarczaniu nowych opowieści, by widzowie mogli przygotować się na filmy „poza Sagą Skywalerów”.

„Już teraz ciężko pracujemy, ale uznaliśmy, że trzy lata to odpowiedni czas, by odetchnąć i przygotować się do premiery następnego filmu”.

Dyrektor generalny Disneya potwierdził także ostatnie doniesienia – to David Benioff oraz D.B. Weiss opracowują pierwszy film z nowej trylogii. Wiele na to wskazuje, że to właśnie ten duet zajmie się trzema częściami... Choć warto podkreślić jedno: aktualnie Disney nie zapowiedział struktury nowych historii, więc trudno powiedzieć, czy w tym wypadku mówimy o jednej opowieści.

Oczywiście widzowie muszą pamiętać o serialach, które będą debiutować na Disney+ i pozwolą w spokoju wyczekiwać na nowe filmy.

Polecamy:

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/05/14/star-wars-movie-from-game-of-thrones-creators-is-next-in-line-after-rise-of-skywalker?

Tagi: Gwiezdne Wojny Star Wars