Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.05.2019 15:09
World of Warcraft: Wrath of the Lich King
1728V

The Burning Crusade i Wrath of the Lich King z klasycznymi serwerami? Blizzard nie wyklucza

Dwa najlepsze dodatki do World of Warcraft w formie klasycznych serwerów? Blizzard nie wyklucza takiej możliwości. Musi być spełniony tylko jeden warunek i dobrze wiecie jaki.

Jeśli zapytacie weteranów World of Warcraft o to, który z dodatków jest najlepszy, istnieje gigantyczna szansa, że jedną z odpowiedzi będzie albo Wrath of the Lich King, albo The Burning Crusade. Choć podejrzewam, że większość wybierze Króla Lisza.

World of Warcraft Classic ma datę premiery. Edycja Kolekcjonerska trafi w serca oddanych fanów

Sentyment do klasycznej wersji World of Warcraft ostatecznie doprowadził do stworzenia klasycznych serwerów, które pozwolą grać w ten tytuł takim, jaki był w 2005 roku po premierze. Kupa czasu, prawda? World of Warcraft Classic wystartuje już 28 sierpnia i jeśli odniesie sukces, Blizzard pomyśli co dalej.

O możliwość odpalenia klasycznych wersji serwerów Wrath of the Lich King i The Burning Crusade zapytano prezesa Blizzarda — J. Allena Bracka. Ten takiej możliwości nie wykluczył. Blizz pomyśli nad tym, jeśli klasyczne serwery do WoW-a okażą się wielkim sukcesem.

To świetne pytanie, ale szczerze nie jestem w stanie odpowiedzieć na nie już teraz. [...] Ilu graczy faktycznie będzie grało na tych serwerach? Ile osób wykruszy się po miesiącu? Odpowiedź jest prosta — nie wiem. Jeśli klasyczne serwery będą cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, jest szansa, że usiądziemy z zespołem i porozmawiamy o tym.

Po czym Brack dodał, że — mówiąc kolokwialnie — to nie jest takie "hop siup" i wymaga sporych nakładów pracy. Dodał raz jeszcze — klasyczne serwery będą sukcesem, to zespół będzie rozmawiał co dalej.

Co w świecie Blizzarda piszczy?

Źródło: https://www.forbes.com/sites/hnewman/2019/05/14/blizzard-entertainment-ceo-interview-on-priorities-wow-classic-and-diablo/

Tagi: Blizzard Entertainment World of Warcraft World of Warcraft: The Burning Crusade World of Warcraft: Wrath of the Lich King