Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2019 13:26
Splinter Cell od Ubisoft
1285V

Splinter Cell coraz bliżej? Ubisoft wspomina o produkcji

Ubisoft może szykować się do powrotu Sama Fishera. O marce Splinter Cell ponownie wypowiedział się Yves Guillemot, który postanowił wytłumaczyć, dlaczego tak długo czekamy na powrót tajnego agenta.

O powrocie marki Splinter Cell czytamy od kilku lat. Sytuację postanowił wytłumaczyć Yves Guillemot, który zaznaczył, że wewnętrzne studia Ubisoftu musiały w tym wypadku mierzyć się z ogromnymi oczekiwaniami fanów.

Microsoft na E3 2019 z grubymi hitami i nową generacją

„Gdy tworzysz produkcję, musisz się upewnić, że zaoferujesz coś, co będzie wystarczająco inne od tego, co zrobiłeś wcześniej. Ostatnio, gdy przygotowaliśmy Splinter Cell, to mierzyliśmy się z dużą presją ze strony wszystkich fanów, którzy mówili: „Nie zmieniaj tego, nie rób tego, nie rób tamtego”. Z tego powodu niektóre zespoły bardzo niespokojnie podchodziły do rozwijania tej marki.”

Prezes Ubisoftu zaznaczył, że nowy Splinter Cell powstaje, rozwija go specjalny zespół, ale aktualnie nie możemy liczyć na stosowne konkrety. Trudno tak naprawdę powiedzieć, kiedy odbędzie się premiera, jednak jedno jest pewne – Francuzi nie zapomnieli o tej marce.

Warto zaznaczyć, że Ubisoft planuje wrzucenie na rynek czterech nowych gier do marca 2020 roku, więc firma musi na tegorocznym E3 pokazać świeże tytuły.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/ubisoft-boss-touches-on-the-lack-of-a-new-splinter-cell-game

Tagi: splinter cell Ubisoft