Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2019 22:00
What/If Renee Zellweger
1172V

What/If od Netflix. Renée Zellweger składa propozycję na zwiastunie

Zwiastun „What/If” od Netflix potwierdza ostatnie przypuszczenia. Renée Zellweger wcieli się tym razem w bogaczkę, która postanowi sprawdzić wierność młodego małżeństwa. Serial już wkrótce trafi na platformę.

„What/If” to najnowsza propozycja platformy Netflix. Serial trafi do subskrybentów już 24 maja, więc dzisiaj możemy spojrzeć pewnie na zwiastun. Materiał ma zachęcić widzów i jednocześnie przedstawić zamysł twórcy.

Wiedźmin od Netflix. Data premiery wyciekła! Prace nad 2. sezon rozpoczną się wkrótce

Za „What/If” odpowiada Mike Kelley, twórca „Zemsty”, który miał tym razem okazję stworzyć opowieść o Annie Montgomery. Kobieta postanowiła zabawić się z pewnym małżeństwem i złożyła im trudną propozycję.

„ Mike Kelley, twórca „Zemsty”, przedstawia serial „What/If” z udziałem Renée Zellweger. Aktorka wciela się w rolę mistrzyni gry Anne Montgomery, która ma niespotykaną propozycję dla pewnej pary zmagającej się z problemami finansowymi. Czym zaryzykują, by zagrać o całą stawkę?”

Już wcześniej Netflix potwierdził, że „tajemnicza nieznajoma” złoży pewnej parze nietypową ofertę, więc mogliśmy przypuszczać założenia serialu. Koncepcja została zaprezentowana na poniższym zwiastunie.

Polecamy: 

Tagi: Netflix Renée Zellweger what/if