SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.05.2019 12:17
Battlefield 5 Burza Ognia
1285V

Duety ponownie wylatują z Burzy Ognia w Battlefield V

DICE ogłosiło, że z Battlefield V w trybie Burzy Ognia ponownie wylatują Duety, które ostatnio do trybu powróciły. Dlaczego?

Jakiś czas temu Burza Ognia w Battlefield V ponownie wzbogaciła się o opcję grania w duetach. DICE oczywiście uprzedzało zawczasu, że ta opcja nie wraca na stałe i ponownie zostanie usunięta z gry. Deweloperzy chcieli sprawdzić, czy jest jakieś zainteresowanie graniem w dwójkę.

Battlefield 5 otrzyma prywatne serwery. Znamy szczegóły

No i wyszło na to, że nie za bardzo. Dzisiaj ogłoszono, że Duety znikają z Burzy Ognia, jako powód podając nikłe zainteresowanie ze strony graczy. Wcześniej pojawiały się w formie weekendowych aktywności, więc graczom było mało i prosili o to, by były dostępne dłużej.

DICE przychyliło się do prośby, ale wychodzi na to, że im dłużej Duety były dostępne w Battlefield V, tym mniej było chętnych, by w nie grać. Oczywiście powrócą, ale za jakiś czas i ponownie na krótki okres. Na Reddicie padła zapowiedź powrotu, ale ekipa musi popracować na atrakcyjnością tego trybu. Większość lubi jednak grać w pełnych zespołach.

By być z wami w 100% szczerym, Duety nie wrócą na stałe.

Padło w dyskusji na Reddicie. Spotkało się to z krytyką ze strony społeczności. Ponad 70% głosów oceniających post było negatywne. Szkoda tylko, że to nie przełożyło się na zainteresowanie. I do krytyki gracze są pierwsi, ale by faktycznie z czegoś korzystać, to nie ma nikomu.

Więcej o Battlefield V:

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts pc playstation 4 xbox one