Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.05.2019 18:57
Janemba z Dragon Ball Z
1219V

Dragon Ball FighterZ. Do gry trafi Janemba

Dragon Ball FighterZ zamyka drugi sezon DLC nową postacią. Wydaje się już przesądzone, że będzie nią Janemba - antagonista z dwunastego filmu Dragon Ball Z.

Liczba grywalnych postaci w świetnej bijatyce z uniwersum Smoczych Kul wciąż rośnie. Twórcy nie pozwalają graczom znudzić się produkcją i cyklicznie dorzucają nową zawartość. Ostatnio fani dostali Kid Goku, którego doskonale znamy z serii Dragon Ball GT. 

Dragon Ball FighterZ. Nowy zawodnik szykuje się do akcji na zwiastunie

Kolejną postacią i zarazem zamykającą listę tych zmierzających do gry w ramach drugiej przepustki sezonowej jest Janemba. Informacje o tym wypłynęły z obozu Microsoftu. Najpierw postać została zapowiedziana, wydaje się niechcący, przez Majora Nelsona, a następnie oficjalne konto Xboksa na Twitterze podało dalej tę informację. Wpis został oczywiście szybko usunięty. 

Janemba to postać kojarzona przez wszystkich, którzy oglądali 12. film kinowy Dragon Ball Z, w Polsce znany pod nazwą "Fuzja". Antagonista występował w dwóch formach, ale w grze pojawi się tylko w swojej drugiej, znacznie silniejszej i lepiej przystosowanej do gry, jaką jest Dragon Ball FighterZ.

Potwór będzie ostatnim, którego poznaliśmy w ramach drugiej przepustki sezonowej, ale nie znaczy to, że ostatnim dodanym. Dwoma, którzy trafią do bijatyki jako ostatni w drugim sezonie będą Gogeta od Broly. Obaj znani z zeszłorocznego filmu Dragon Ball Super: Broly

" href="https://youtu.be/vdLgh-RzT9o" target="_blank">

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragon-ball-fighterz-janemba-dlc/

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ