Final Fantasy VII Remake będzie podzielony na odcinki

Gry
2887V
Final Fantasy VII Remake będzie podzielony na odcinki
Kajetan Węsierski | 11.05.2019, 17:55

Pomimo lat opóźnień i zmian w personelu, budowa gry pozostanie niezmieniona - Final Fantasy VII Remake będzie podzielone na odcinki.

Final Fantasy VII Remake to zdecydowanie najgłośniejsza zapowiedź z ostatniego State of Play od Sony. Square Enix po wielu perturbacjach wreszcie pokazał elementy rozgrywki, a co więcej - już w czerwcu najprawdopodobniej poznamy datę premiery wyczekiwanej gry. 

Final Fantasy 7 Remake wygląda olśniewająco! Powraca klasyk

Niektórzy fani liczyli na to, że tak wiele opóźnień przy pracach nad Final Fantasy VII Remake zachęci Square Enix do wydania projektu w formie jednego pakietu, jak miało to miejsce w przypadku pierwotnej wersji na PlayStation 1. Niestety, twórcy potwierdzili właśnie, że tytuł utrzyma zapowiadany podział na odcinki

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to część pierwszą dostaniemy w 2020 roku, a więc - na przełomie generacji konsol. Choć gra była zapowiadana jako projekt na PlayStation 4, to kolejne "epizody" mogą pojawiać się już na PlayStation 5. Na ten moment nie wiadomo jednak, jakie plany mają twórcy odnośnie do nowego życia dla popularnej "Siódemki".

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/square-enix-confirms-that-its-long-awaited-remake-of-final-fantasy-vii-will-still-be-episodic/

Komentarze (83)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper