Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2019 11:00
Call of Duty: Modern Warfare 4 zamiast Call of Duty: Ghosts 2?
1601V

Call of Duty: Modern Warfare 4 zamiast Call of Duty: Ghosts 2?

Najwidoczniej wchodzimy już w moment wielkich plotek i przecieków dotyczących tegorocznego Call of Duty. Po wczorajszych spekulacjach dotyczących powrotu „Duchów”, pojawiła się krótka wiadomość, która sugeruje rozwinięcie serii Modern Warfare.

Infinity Ward pracuje nad tegoroczną odsłoną Call of Duty. Twórcy pewnie dopiero za kilka miesięcy ujawnią produkcję, ale możecie się przygotować na serię plotek oraz przecieków dotyczących projektu.

Call of Duty: Ghosts 2 w 2019 roku? Menadżerka Infinity Ward publikuje tajemnicze materiały

Najnowszą dyskusję rozpoczęła Ashton Williams z Infinity Ward, która opublikowała poniższy materiał. Gracze od razu skojarzyli motyw z Call of Duty: Ghost, jednak sprawa nie jest podobno tak łatwa do przewidzenia.

Informację skomentował Jason Schreier – dziennikarz Kotaku – który jest przekonany, że Infinity Ward nie pracuje nad kontynuacją „Duchów”. Autorzy mogliby oczywiście zaoferować zupełnie nową markę, ale post Williams podobno nie pojawił się bez przyczyny.

Czaszka ma nawiązywać do Simona „Ghosta” Riley'a, czyli postaci z Call of Duty: Modern Warfare 2. Jak wiadomo mężczyzna zginał, jednak nie będzie raczej dla nikogo wielkim zaskoczeniem, gdy Infinity Ward zdecyduje się na wykorzystanie postaci do Call of Duty: Modern Warfare 4.

Na konkretne informacje od deweloperów musimy jeszcze zaczekać, ale jak widać Ashton osiągnęła sukces – kobieta wsadziła kij w mrowisko i teraz Infinity Ward patrzy na fanów szukających poszlak dotyczących Call of Duty 2019. Według wielu plotek za kilka miesięcy mamy zagrać właśnie w Modern Warfare 4.

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-modern-warfare-4-tease/

Tagi: Activision Call of Duty 2019 call of duty: modern warfare 4 Infinity Ward