Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 14:16
Nintendo Direct Logo
905V

Nintendo Direct na E3 2019. Znamy datę wydarzenia i plany

Nintendo potwierdziło swoje plany na E3 2019. Firma ponownie nie zorganizuje normalnej konferencji, a podczas wydarzenia odbędzie się Nintendo Direct prezentujący nowe gry zmierzające na Nintendo Switcha.

11 czerwca o godzinie 18:00 odbędzie się Nintendo Direct. Gracze mogą liczyć na kolejny materiał wideo, który w ekspresowym tempie przedstawi kolejne gry zmierzające na Nintendo Switcha. Firma wcześniej potwierdziła, że podczas show nie możemy liczyć na pokaz nowej wersji konsoli.

E3 2019. Lista konferencji – daty i godziny

Nintendo wydało krótki komunikat zapowiadający atrakcje – prezentacja skupi się wyłącznie na grach. Wydarzenie będzie zawierało „przegląd premier zaplanowanych na 2019 rok”, więc możemy liczyć na kilka grubych produkcji przygotowywanych specjalnie na Nintendo Switcha.

Na imprezie odbędą się jeszcze dwa turnieje – Mistrzostwa Świata w Splatoon 2 oraz Mistrzostwa Świata w Super Smash Bros. Ultimate – a dodatkowo firma nie zapomni o Nintendo TreeHouse, podczas którego otrzymamy dodatkowy wgląd w nadciągające pozycje.

Warto spojrzeć:

Źródło: Nintendo

Tagi: e3 e3 2019 Nintendo Nintendo Direct Nintendo Switch