GRIP: Combat Racing AirBlades wprowadza pojazdy antygrawitacyjne oraz nowe tory

News
617V
GRIP: Combat Racing AirBlades wprowadza pojazdy antygrawitacyjne oraz nowe tory
Wojciech Gruszczyk | 09.05.2019, 11:44

Wired Productions nie zakończyło rozwijania GRIP: Combat Racing. Najnowsza aktualizacja pozwoli graczom wskoczyć w nowy typ pojazdów, który sprawdza się na wszystkich lokacjach. Dodatkowo wypróbujemy kolejne lokacje.

GRIP: Combat Racing zostało znacząco odświeżone. Twórcy wprowadzili aktualizację AirBlades, która zdaniem deweloperów „wywraca rozgrywkę, mechanikę i fizykę do góry nogami”. Teraz antygrawitacyjne pojazdy AirBlades mierzą się z agresywnymi mechanicznymi potworami zwanymi Rollers.

GRIP: Combat Racing z ważną aktualizacją. Łatwiej będzie wymaksować grę

GRIP: Combat Racing składa się teraz z dwóch gier, ponieważ gracze mogą sprawdzić nowy rodzaj zabawy – AirBlades są dostępne na wszystkich wcześniej przedstawionych torach oraz świeżych trasach.

„Gdyby twórcy WipeOut i Rollcage połączyli siły, tak właśnie wyglądałoby ich dzieło. Wierzę, że AirBlades to pomysł, który na nowo definiuje gatunek. GRIP to fantastyczna gra powstała dzięki wizjonerskim koncepcjom oraz zaangażowaniu utalentowanego zespołu Caged Elements.”

Powyższymi słowami zabawę zapowiedział Leo Zullo, dyrektor zarządzający Wired Productions. Autorzy nie ukrywają, że podczas kreowania zawartości inspirowali się dwoma wyjątkowymi markami: WipeOut i Rollcage.

Rozszerzenie AirBlades do GRIP: Combat Racing jest dostępne za darmo.

Co warto zobaczyć?

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych