GRIP: Combat Racing

GRIP: Combat Racing

6,4
16 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0
PC 8.0
PS4 6.0
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Caged Element Inc.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
06.11.2018
Europa:
06.11.2018
Producent:
Caged Element Inc.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
06.11.2018
Europa:
06.11.2018

Recenzja redakcji

GRIP: Combat Racing - recenzja gry. Prawie jak Rollcage
5.5
GRIP: Combat Racing - recenzja gry. Prawie jak Rollcage
PC PS4 XONE
Pokaż kolejne recenzje

GRIP: Combat Racing - opis gry

GRIP to gra wyścigowa w konwencji future-racera inspirowana serią Rollcage. Za produkcję tytułu odpowiadało studio Caged Element Inc., a za wydanie Wired Productions. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. 

Produkcja studia Caged Element, jak wspomniano na wstępie, czerpie garściami z serii Rollcage, która zdobyła pewną popularność pod koniec XX wieku. Słowem, mamy tu do czynienia z futurystycznymi wyścigami, w których kierujemy pojazdami będącymi w stanie jeździć po ścianach, sufitach i rozwijających prędkości rzędu 700 km/h, a oprócz tego można je wyposażyć w bronie różnego rodzaju, takie jak karabiny, rakiety, miny czy działa plazmowe. 

Twórcy przygotowali kilka wariantów rozgrywki, choć zaznaczyć warto, że zmagania rozpoczynamy od tutoriala, który wprowadza nas w tutejsze meandra. Są wśród nich zarówno te standardowe, jak i bardziej oryginalne. Mamy więc do dyspozycji pojedynczy wyścig, time trial (jazda na czas), deathmatch, multiplayer (lokalny i sieciowy) oraz najważniejszą kampanię, gdzie czeka na nas dziesięć coraz trudniejszych etapów, które zaliczamy po kolei. Z trybów bardziej wymyślnych warto natomiast wspomnieć o Carkour, gdzie nasze zadanie polega na pokonaniu toru przeszkód w jak najszybszym czasie (twórcy uwzględnili sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami). Co warto w tym kontekście dodać, stopień trudności w GRIP jest dość wysoki. Zwłaszcza na późniejszych etapach zmagań musimy robić użytek ze wszystkich dostępnych do naszej dyspozycji środków i narzędzi (dopałki, porozmieszczane na torach boost pady, turbo włączanie przyciskiem) i nie popełniać żadnych błędów. Wyścigi odbywają się w różnych miejscach: pośród zaśnieżonych górskich szczytów, na pustyniach, w futurystycznych fabrykach, miastach itd.

Wideo - GRIP: Combat Racing

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper