Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2019 11:00
John Wick Hex art
1755V

John Wick Hex towarzyszyć będzie filmowi. Taktyczna gra akcji

John Wick Hex to gra, która będzie towarzyszyć premierze filmu John Wick 3. Taktyczna gra akcji, bo tak określa ją deweloper z Bithell Games, wygląda interesująco jak na mniejszy, indyczy tytuł.

Filmowe przygody Johna Wicka uważane są nie bez podstaw za jedne z najlepszych produkcji kina akcji ostatnich lat. W tym roku zobaczymy Johna Wicka 3, a i przy okazji zagramy w growego odpowiednika. Choć w przypadku John Wick Hex rozgrywka będzie nieco inna, niż moglibyśmy się spodziewać.

John Wick 3. Mamy nowego króla filmów akcji? Tytuł zbiera znakomite opinie

John Wick Hex to taktyczna gra akcji, którą tworzy Bithell Games, gość, który ma na swoim koncie m.in. Volume, co widać w przypadku jego nowej produkcji. Całość podana zostanie w specyficznej stylistyce z pozornie koślawą animacją postaci.

Trzon rozgrywki opierać będzie się na odpowiednim planowaniu i wykańczaniu kolejnych przeciwników, korzystając z jak najmniejszej ilości ruchów, pozostając przy życiu. Premierę przewidziano na konsole i PC-ty, gdzie gra będzie dostępna z czasową wyłącznością na Epic Games Store.

Kinowy John Wick 3 dostępny będzie do oglądania już od 17 maja tego roku.

Tagi: Bithell Games galeria John Wick Hex pc playstation 4 wideo Xbox One