Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2019 13:11
new mutants
731V

New Mutants ponownie opóźnione. Gambit wylądował w koszu

Disney w końcu zabrał głos w sprawie intrygującego „New Mutants”. Film otrzymał już czwartą datę premiery i jest szansa, że produkcja trafi do kin. Na szczęście korporacja zrezygnowała z romantycznego „Gambita”.

Disney przejął 20th Century Fox, więc teraz to ta korporacja może zarządzać przygotowywanymi projektami. Na dobry początek otrzymaliśmy (pozytywną) wiadomość o rezygnacji z solowej historii „Gambita” - jak wiadomo FOX planowało stworzyć komedię romantyczną.

Nowi Mutanci. Nawet producentka nie wie czy film trafi do kin

Pozytywne wieści nadciągającą w przypadku „New Mutants”. Film ma trafić do kin 3 kwietnia 2020 roku, więc najwidoczniej zdecydowano się poprawić niektóre sceny i zaoferować widzom przygodę nowych mutantów.

Jak wiadomo „New Mutants” ma od początku spore problemy. Chociaż pierwszy zwiastun zobaczyliśmy 13 października 2017 roku, to nadal nie wiemy, jak projekt będzie w ostatecznym rozrachunku wyglądał. Twórcy decydowali się na kilka dokrętek, zmieniali sceny i systematycznie przekładano daty premier – pierwotnie opowieść miała zadebiutować 13 kwietnia 2018 roku, następnie 22 lutego 2019 roku, a później 2 sierpnia 2019 roku.

Co warto przeczytać?

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/x-men-new-mutants-movie-has-yet-another-release-da/1100-6466706/

Tagi: