Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2019 08:52
Gra o Tron
1306V

Xbox romansuje z Grą o tron. Microsoft szykuje zapowiedź nowej gry?

Microsoft może promować nową produkcję w uniwersum „Gry o tron”. Firma opublikowała dwie zajawki, które nie są połączone z wciąż trwającym serialem, więc gracze szykują paluchy na nowy tytuł w tym wyjątkowym uniwersum.

Dopiero zobaczyliśmy czwarty odcinek, szykujemy się na piąty, a pewnie część widzów już czeka na wielkie zakończenie. Wiele na to wskazuje, że Microsoft może wykorzystać koniec serialu i zapowiedzieć... Nową grę?

Gra o Tron 8 – recenzja 4 odcinka. Cisza przed burzą

Na Twitterze oraz Facebooku marki Xbox pojawiły się dzisiaj tajemnicze zapowiedzi podpisane wymownie: „A teraz zaczyna się twoje oczekiwanie. Zostańcie z nami”. Materiały nie mają bezpośredniego związku z serialem, ale jednocześnie posiadają motywy z „Gry o tron”.

Co to może oznaczać? Wiele na to wskazuje, że Microsoft może promować nową produkcję z uniwersum „Gry o tron”, a idealnym momentem na prezentację pierwszej zapowiedzi jest zakończenie szóstego, ostatniego odcinka serialu.

Nie powinniśmy tutaj oczywiście liczyć na ekskluzywną grę, ale Amerykanie mają doświadczenie w promowanie dużych pozycji third-party. Niezależnie od tytułu – Microsoft może szykować zajawkę, która zaprosi widzów na tegoroczne E3. W końcu impreza odbędzie się już za miesiąc.

Co warto przeczytać?

Tagi: gra o tron microsoft teaser xbox zwiastun