Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2019 19:01
Sniper Elite V2 Remastered
750V

Sniper Elite V2 Remastered nadciąga. Twórcy zachęcają do nowej wersji

Rebellion przygotował rozbudowany materiał prezentujący siedem pozytywnych elementów, które mogą skłonić graczy do sięgnięcia po Sniper Elite V2 Remastered. Twórcy pokazuję najważniejsze elementy nowej wersji.

Sniper Elite V2 zadebiutował pierwotnie na PlayStation 3, Xboksach 360, Nintendo Wii U oraz komputerach osobistych. Rebellion zapowiedział już przygotowanie pełnoprawnej kontynuacji, ale twórcy nie zapominają o klasycznej odsłonie.

Sniper Elite V2 Remastered z datą premiery i zwiastunem porównującym grafikę

Sniper Elite V2 Remastered trafi na rynek dokładnie 14 maja. Autorzy chcą mieć pewność, że gracze będą przygotowani na tytuł i z tej okazji możemy spojrzeć na poniższy materiał. Autorzy potwierdzają upiększona oprawę, tryb z opcją przygotowania fotek klatka po klatce, nowych bohaterów, 60 klatek na sekundę, rozszerzony tryb sieciowy, wsparcie rozdzielczości 4K oraz HDR, a na deser do gry trafią wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia.

Czy takie smakołyki mogą zachęcić graczy do Sniper Elite V2 Remastered? W sumie na papierze wszystko wygląda odpowiednio, więc pewnie znajdą się chętni, którzy sprawdzą odpicowanego snajpera.

Warto przeczytać:

Tagi: 505 Games Rebellion sniper elite v2