Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2019 14:34
Sniper Elite V2 Remastered zapowiedź
1290V

Sniper Elite V2 Remastered na zwiastunie. Rebellion szykuje kotlet

Znajdą się chętni na powrót snajpera? Rebellion najwyraźniej liczy na łatwy zarobek, ponieważ studio pracuje nad Sniper Elite V2 Remastered. Tytuł zaoferuje kilka dodatków i trafi na rynek w 2019 roku.

Już pod koniec ubiegłego roku pojawił się pierwszy przeciek dotyczący Sniper Elite V2 Remastered. Twórcy mają wyraźnie pecha, ponieważ dzisiaj oglądamy zwiastun przed oficjalną prezentacją.

Sniper Elite V2 doczeka się remastera

Sniper Elite V2 Remastered trafi w tym roku na PlayStation 4, Xboksa One i pewnie na komputery osobiste. Gracze zajęli się dopracowaniem oprawy, więc możemy liczyć na rozdzielczość 4K (przy mocniejszych wersjach konsol) oraz wsparcie HDR.

W nowej edycji otrzymamy dostęp do nowych, grywalnych postaci, sprawdzimy wszystkie wcześniej przygotowane rozszerzenia, zmierzymy się z Führerem, a nawet zabawimy się w montażystów – studio zaoferuje tryb fotograficzny, który umożliwi przygotowanie zdjęć klatka po klatce.

Mam tylko nadzieję, że to początek czegoś większego, a deweloperzy opracowują już zdecydowanie większą produkcję, która wkrótce trafi na rynek.

Tagi: 505 Games Rebellion sniper elite v2 Sniper Elite V2 Remastered