Paweł Musiolik Paweł Musiolik 01.05.2019 14:45
Danger Zone Counter Strike
777V

Battle Royale w Counter Strike'u uaktualniony

Counter-Strike: Global Offensive dostało nową aktualizację Danger Zone, czyli trybu Battle Royale. Nowa mapa przynosi nowe mechaniki, które zainspirowane zostały Apex Legends.

Danger Zone mimo początkowej fali krytyki przyciągnął do Counter Strike'a sporo nowych osób, które zmęczone zwykłą rozgrywką, wolały pobawić się w Battle Royale. Valve co jakiś czas wypuszcza aktualizacje, dodając nowe rzeczy. W tym przypadku mówimy przede wszystkim o nowej mapie i mechanikach.

Call of Duty: Black Ops 4 z Operacją Spectre. Szczegóły darmowej i płatnej zawartości

Nowa mapa, Sirocco, oferuje rozległe tereny przeszywane budynkami, w których możemy się ukryć. Utrzymana w klimacie pustynnym podkręci atmosferę przetrwania. Razem z nią, do gry trafia system respawnów, z którego możemy korzystać tak długo, jak ktoś z naszej drużyny jest przy życiu. Gra pozwoli nam także wybierać startowe perki.

Valve dołożyło od siebie nowe przedmioty i ulepszenia. Miny wystrzeliwujące wroga w powietrze, ExoButy pozwalające na wysokie skoki, a także dron, którym możemy sterować w celach wywiadowczych. Do tego umiejętności pokroju dodatkowej kasy za każdy odkryty skrawek mapy.

Pogrzebano także w zasadach gry. Od teraz każda startowa broń ma znacznie więcej amunicji, a tablety precyzyjnie wskazują, gdzie możemy dorwać nowego gnata.

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment