Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2019 14:24
Project xCloud Forza Horizon 4
876V

Project xCloud przekroczył ważny kamień milowy. Twórcy świętują i potwierdzają testy

„Growy Netflix” zmierza w dobrym kierunku. Microsoft świętował właśnie ważny krok w rozwoju usługi i gracze mogą mieć pewność jednego – jeszcze w tym roku zainteresowani sprawdzą Project xCloud. Firma przygotowuje się do publicznych testów.

Project xCloud zostanie szczegółowo zaprezentowany podczas tegorocznego E3. Powinniśmy poznać konkrety dotyczące ceny, daty premiery, czy też może nawet pierwszych gier, które będą dostępne w usłudze od dnia debiutu.

Halo: The Master Chief Collection z obsuwą. Microsoft tłumaczy się z opóźnienia testów

Amerykanie właśnie potwierdzili kolejny, pozytywny progres swojej propozycji. Twórcy mogą teraz zabrać projekt do domu i w spokoju sprawdzać przygotowane funkcje. Spencer jednocześnie potwierdził bardzo ważną wiadomość – jeszcze w tym roku odbędą się publiczne testy.

Microsoft już wcześniej zapowiedział sprawdzenie Project xCloud przez graczy, jednak warto odnotować, że projekt wciąż rozwija się według planów i nie pojawiają się opóźnienia. Jest to bardzo dobra wiadomość dla miłośników nowinek technicznych. Zamierzacie sprawdzić Project xCloud?

Na co warto spojrzeć?

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft pc Project xCloud Xbox One