Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.04.2019 17:39
Stardew Valley farm
1469V

Stardew Valley. Do gry nadciąga duża aktualizacja

Do Stardew Valley nadchodzi spora aktualizacja, która przeniesie grę na wersję 1.4. Twórcy zapowiadają sporo miłych zmian. 

Stardew Valley już teraz oferuje setki godzin wciągającej zabawy, ale Concerned Ape wciąż zamierzają rozwijać swoją produkcję. Gra trafiła niedawno do kolejnej grupy odbiorców i od marca można ją zakupić na urządzenia z Androidem. 

Stardew Valley wreszcie z datą premiery na Androidzie!

Twórcy nie zamierzają jednak poprzestać na przenoszeniu projektu na kolejne urządzenia. Już niedługo do gry ma trafić nowa aktualizacja, którą okraszono numerem 1.4. Będzie dostępna dla trybów singleplayer oraz multiplayer. Ma być pełna nowych elementów i poprawiać płynność rozgrywki:

Nadchodzi kolejna darmowa aktualizacja (1.4), pełna nowych rzeczy i funkcji wpływających na "jakość życia", które sprawią, że gra będzie płynniejsza i przyjemniejsza. Pierwszym przykładem jest zdolność do płacenia Marlonowi za odzyskanie utraconego przedmiotu, gdy umrzesz w kopalni!

Wszystko, co nowe w aktualizacji, będzie dostępne zarówno w trybie dla wielu graczy, jak i pojedynczego gracza! Co prawda, jest kilka nowych funkcji, które będą tylko dla trybu wieloosobowego, ale nie będzie takich, które trafią wyłącznie do wersji dla pojedynczego gracza.

Aktualizacja będzie dostępna najpierw na PC, ale wkrótce potem trafi także na konsole oraz telefony komórkowe.

Trzeba przyznać, że update zapowiada się niezwykle obiecująco i pozostaje czekać na konkretne informacje, które zdradzą wszystkie jego szczegóły. 

 

Źródło: https://nintendosoup.com/next-stardew-valley-free-update-will-be-packed-with-new-stuff-quality-of-life-features/

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley

Nie przegap