Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.04.2019 18:40
Madden NFL 2020
928V

Madden NFL 20. Data premiery i nowy zwiastun

Najnowsza część cyku Madden NFL nareszcie doczekała się daty premiery! Wraz z nią otrzymaliśmy nowy zwiastun oraz ujawnienie zawodnika z tegorocznej okładki. 

EA utrzymuje, podobnie jak w przypadku Fify, system corocznego wydawania kolejnych odsłon Madden NFL. Gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem, głównie w Stanach Zjednoczonych, a przez wielu uznawana jest za najlepszą grę sportową od owego studia.

Madden NFL 19 bez damskiego boksera. EA usuwa mężczyznę, który zaatakował kobietę

Przedsezonowe zmagania zawodników z ligi NFL rozpoczną się w sierpniu i z tym wydarzeniem zbiegnie się data premiery najnowszej odsłony gry. Premiera Madden NFL 2020 przewidziana jest na 2 sierpnia i dostępna będzie na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC

Tytuł będzie można nabyć w trzech edycjach: Standard, Superstar oraz Ultimate. Dwie ostatnie, oprócz bonusów w samej grze, pozwolą rozpocząć zmagania na  3 dni przed oficjalną premierą. 

Electronic Arts zapowiedziało, że tegoroczna Madden NFL będzie miała znacznie rozwinięty tryb kampanii, który nazwano "Face of the Franchise: QB1". Gracz przejmie w nim kontrolę nad rozgrywającym w college'u i poprowadzi w pełni spersonalizowaną karierę. Ujawniono także, że poprawiono system progresji i umiejętności, więc najwięksi fani mają na co czekać. 

Wydawcy zdradzili, że twarzą najnowszej odsłony będzie Patrick Mahomes, który na co dzień reprezentuje barwy Kansas City Chiefs. Wystąpił on także w oficjalnym zwiastunie, który możecie zobaczyć poniżej:

Źródło: https://gamingbolt.com/madden-nfl-2020-releases-august-2-patrick-mahomes-to-be-cover-star

Tagi: EA Sports Futbol Amerykański Madden NFL 20