Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.04.2019 14:13
Satisfactory słaba sprzedaż
1591V

Aby podkręcić szum wokół swojej gry, autorzy Satisfactory żartują, że tytuł kupiło 9 osób

Epic Games Store sporo namieszał już na naszym rynku i co rusz chwali się wynikami osiąganymi przez gry, które znajdują się wyłącznie na nim. Okazuje się jednak, że Satisfactory najwidoczniej nie radzi sobie tak dobrze, jakby chciało.

Gdy kilka dni temu na oficjalnym Twitterze Satisfactory pojawił się wpis o tragicznie słabej sprzedaży gry, niektórzy gracze uznali to za zwyczajny żart ze strony twórców, inni zaś wzięli to na poważnie i zaczęli dyskusje na ten temat w Sieci.

Outward - recenzja gry. Trochę taki współczesny Gothic

Znając lekką naturę Coffee Stain Studios, które znane jest przecież z takich tytułów jak Sanctum 2Goat Simulator, trzeba brać wszystko co pisze zespół ze sporym przymrużeniem oka. Pierwszy z tweetów dotyczących sprzedaży ich najnowszej gry twierdził, że zakupiło ją jedynie 9 osób, co jest niesamowicie dołujące i studio życzy nam znacznie lepszego szczęścia. Nieco bystrzejsi fani na pewno zorientowali się, że studio robi sobie jaja, gdy jednemu z nich odpisało coś w stylu "A może byś się k... zamknął?"

Po tym, jak wiele mediów naprawdę podchwyciło temat i uznało wynik 9 sprzedanych sztuk za prawdziwy, studio postanowiło dalej nakręcać tę spiralę i wrzuciło wpis o tym, że ostatnia wypowiedź była żartem i tak naprawdę rozeszło się aż 15 kopii Satisfactory.

Tagi: Coffee Stain Studios Satisfactory

Nie przegap