Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.04.2019 17:01
Kiryuu z Yakuza 5
1514V

Yakuza 5. Odnowiona wersja na nowych screenshotach

Już pod koniec czerwca, w Japonii, pojawi się odświeżona wersja Yakuzy 5 na PlayStation 4. Fani są niezwykle podekscytowani, a SEGA postanowiła podgrzać oczekiwania udostępniając garść screenshotów z gry. 

Odnowienie cyklu Yakuza okazało się wydawniczym strzałem w dziesiątkę dla SEGI. Pozwoliło to szeroko zagościć serii w świadomości graczy poza Azją. Już jakiś czas temu wydawcy udostępnili zwiastun Yakuza 5 wraz z pierwszymi zrzutami, a teraz poszerzyli tę listę.

Yakuza 5 na PS4 w 60 fps. Pierwszy zwiastun i screeny

Najnowsze screeny z japońskiej wersji gry skupiają się głównie na minigrach, które są fundamentalnym elementem serii. Yakuza 5 nie będzie pod tym względem inna. Na udostępnionych materiałach możemy zobaczyć momenty karaoke, tańców, a także... walki w lesie z dzikim niedźwiedziem! Wszystko możecie sprawdzić sami na zdjęciach w galerii. 

Warto przypomnień, że Yakuza 5 zadebiutuje w odświeżonej wersji na PlayStation 4 już 20 czerwca w Japonii. Europejska premiera jest wciąż nieznana, ale należy przyjąć kilka miesięcy poślizgu. Zdecydowanie jest jednak na co czekać, a w międzyczasie pojawią się także części 3 i 4. 

Źródło: https://gamingbolt.com/yakuza-5-remasters-new-screenshots-show-off-minigames

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza 5 (remaster)