Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2019 10:25
Men in Black International aktorzy
1325V

Men in Black International na zwiastunie. Facet i Facetka w Czerni

Pełny zwiastun „Men in Black International” prezentuje historię oraz pozwala przygotować się na nową opowieść w znanym i cenionym przez wielu uniwersum. Facetka dopiero rozpocznie swoją przygodę w świecie agentów, ale najnowszy materiał potwierdza, że to właśnie ona ma szansę zamieszać.

F. Gary Gray został reżyserem „Men in Black International”, a scenariusz został przygotowany przez Arta Marcuma oraz Matta Holloway'a. Twórcy nie zaoferują widzom kontynuacji znanych wydarzeń, a stawiają na spin-off, który został luźno oparty na komiksach o tej samej nazwie autorstwa Lowella Cunninghama.

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu. Częścią każdej podróży jest koniec

Nie wszyscy są zadowoleni z powodu zmiany głównych bohaterów, jednak oglądając poniższy zwiastun poczułem... Stare Men in Black? Nie wiem, czy to tylko dobrze skrojony trailer, ale chętnie zapoznam się z tą produkcją.

Chris Hemsworth ("Avengers: Wojna bez granic", "Ghostbusters. Pogromcy duchów", "Królewna Śnieżka i Łowca") tym razem wcielił się w Agenta H, a jego partnerką będzie Tessa Thompson ("Anihilacja", "Creed 2", "Thor: Ragnarok"), czyli Agentka M. W filmie wystąpi Liam Neeson ("Uprowadzona", "Batman - Początek", "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo", "Lista Schindlera"), ale niestety aktor tym razem będzie szefem brytyjskiego wydziału Men in Black.

„Men in Black International” zadebiutuje w kinach 14 czerwca.

Co warto przeczytać?

Tagi: Men in black Men in Black International