Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2019 15:30
Persona 5 Royale
1730V

Persona 5 The Royal oficjalnie. Zwiastun i data premiery nowej wersji cenionej gry

Na właśnie odbywającym się Persona Super Live: P-Sound Street 2019: Welcome to No. Q Theater otrzymaliśmy pełną zapowiedź Persona 5 The Royal. Twórcy pozwalają spojrzeć na pełny zwiastun oraz przedstawili datę premiery.

Atlus nie zdecydował się aktualnie spełnić marzeń wszystkich posiadaczy Nintendo Switchów. Twórcy pokazali Persona 5 The Royal, które jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4. Jest to w zasadzie ulepszona wersja znanego RPG.

Persona 3 i Persona 4 mogą trafić na aktualną generację. Persona 5 z fantastycznym wynikiem

Persona 5 The Royal zadebiutuje 31 października, ale w tym dniu z przygodą zapoznają się wyłącznie mieszkańcy Japonii. Premiera na Zachodzi odbędzie się w 2020 roku – aktualnie firma nie precyzuje terminu.

Czego możemy się spodziewać? Twórcy zapowiadają „ulepszone wydanie Persony 5”, które zaoferuje rozgrywkę w 4K (dla PlayStation 4 Pro), nowe piosenki, kolejną miejscówkę do odwiedzenia oraz zupełnie nową postać.

Wszystkie atrakcje zostały pokazane na poniższym zwiastunie... Warto podkreślić, że to podobno nie koniec ważnych ogłoszeń, ale kolejne zostaną przedstawione dopiero jutro. 

Co warto przeczytać? 

Tagi: Atlus Deep Silver Persona 5