Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.03.2019 18:41
Persona 5: The Royal, zapowiedziana, PlayStation 4
2064V

Persona 5: The Royal zapowiedziana na PlayStation 4

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Persony! Właśnie otrzymaliśmy zapowiedź nadchodzącej gry, Persona 5: The Royal!

Persona 5 to najnowsza odsłona kultowego cyklu gier jRPG, które przekonały do gatunku nawet największych sceptyków. Jeszcze dziś rano informowaliśmy o tym, że możemy spodziewać się zwiastuna najnowszej produkcji kryjącej się pod tajemniczym kryptonimem "Persona 5 R".

Persona 5 R. Już dziś Atlus zaprezentuje kolejny projekt związany z fantastyczną Personą 5

Informacje okazały się prawdziwe, a studio Atlus wreszcie zdecydowało się uchylić rąbek tajemnicy związany z nadchodzącą produkcją. Trzeba natomiast zaznaczyć, że uchylili go bardzo delikatnie. 

Najnowszy projekt, okraszony nazwą Persona 5: The Royal, ujawniony został w niewiele pokazującym zwiastunie. Oprócz tytułu, dowiedzieliśmy się z niego, że główną postacią będzie kobieta, najprawdopodobniej uczennica. Więcej szczegółów poznamy natomiast przy okazji koncertu Persona Super Live, który odbędzie się 24 kwietnia

Co ciekawe, na wstępie do trailera widnieje tylko logo PlayStation 4. Wielu fanów liczyło, że nadchodząca gra trafi także na Nintendo Switch, ale najprawdopodobniej będzie ona tytułem na wyłączność konsoli od Sony. 

 

Źródło: https://gematsu.com/2019/03/persona-5-the-royal-announced-for-ps4?fbclid=IwAR2WOEcuoYfaDstjzMcK5khboudCnklu9jZbNsruHefxuC85zAa6nF59J7M

Tagi: Atlus Deep Silver Persona 5