Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.04.2019 09:32
The Crew 2 gratis
1458V

The Crew 2. Cztery dni gratisowej zabawy na PS4, XOne i PC

The Crew 2 może nie zachwyciło ocenami w recenzjach, ale mimo wszystko tytuł warto sprawdzić - choćby przez fanów śmigania motocyklami, co sprawia w The Crew 2 zaskakująco dużą przyjemność.

Okazja do sprawdzenia The Crew 2 jest świetna, bo już jutro rozpocznie się darmowy weekend z sandboksowymi wyścigami Ubisoftu.

10 gier dających najwięcej frajdy z jazdy motocyklami

Gratisowa promocja potrwa od 25 (od godz. 18:00) do 29 kwietnia na PC (tutaj możliwa jest zabawa przez Uplay oraz Steam), na PS4 oraz Xbox One.

W gratisowej wersji The Crew 2 poszalejemy wszystkimi pojazdami ze standardowego wydania, zwiedzimy całą mapę i weźmiemy udział we wszystkich wydarzeniach z gry.

By skorzystać z promocji trzeba posiadać na XOne aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. Natomiast do zabawy na PS4 nie jest wymagane opłacanie abonamentu PS Plus. Przed jutrzejszym rozpoczęciem gratisowego okresu można wykonać preload The Crew 2.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że The Crew 2 zaskakująco dobrze oddaje temat motocykli, o czym pisaliśmy w jednym z ostatnich rankingów.

Tagi: Ivory Tower The Crew 2 Ubisoft