Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2019 11:43
Frost Mortal Kombat 11
882V

Mortal Kombat 11 pokazuje Frost. Świetny Fatal Blow i efektowne Fatality

Już dzisiaj w domach wielu graczy wyląduje Mortal Kombat 11. Twórcy na ostatniej prostej zaprezentowali Frost, która jest dostępna w grze od dnia premiery. Zobaczcie ruchy uczennicy Sub-Zero.

Frost zadebiutowała w serii Mortal Kombat 11 w Mortal Kombat: Deadly Alliance. Niegdyś była uczennicą Sub-Zero, ale nie potrafiła pogodzić się z decyzją swojego mistrza, który postanowił zawrzeć pokój ze Scorpionem. Kobieta stanęła do walki z Sub-Zero i poległa.

Recenzja Mortal Kombat 11

W Mortal Kombat 11 oglądamy w zasadzie Cyber-Frost, która korzysta z mocy cybernetycznych wszczepów. W zasadzie cząstka jej ciała została przeniesiona do robota, więc podczas walk może korzystać z kilku uroków nowej sytuacji.

Twórcy przed samą premierą pokazali Frost i jest to ostatnia zawodniczka przygotowana do Mortal Kombat 11 . Wciąż czekamy na potwierdzenie dodatkowych postaci, które zostaną dodane do gry przez rozszerzenia. Według plotek do produkcji ma trafić między innymi Joker.

Warto dodatkowo wspomnieć o akcji wydawcy, który zachęca do pokazywania zdjęć ze wspólnych sesji ze znajomymi. Gracze mogą za jedną fotkę zgarnąć dwie pizze! 

Polecamy:

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.