Mortal Kombat 11 ze świetną akcją. Zaproś znajomych na wspólne granie i zgarnij 2 pizze!

Gry
1509V
Mortal Kombat 11 ze świetną akcją. Zaproś znajomych na wspólne granie i zgarnij 2 pizze!
Wojciech Gruszczyk | 18.04.2019, 13:31

Już za kilka dni rozpoczniemy wyrywanie kręgosłupów w Mortal Kombat 11. Pewnie wielu naszych czytelników planuje zaprosić na wspólne granie znajomych i to właśnie dla Was jest organizowana nowa akcja. Zainteresowani zgarną za darmo dwie pizze, a mogą jeszcze postawić w domach edycję kolekcjonerską najnowszej bijatyki Eda Boona!

Zamówiliście już Mortal Kombat 11 lub dopiero zamierzacie złożyć zamówienie? To szykujcie się na świetną akcję. Cenega (rodzimy wydawca) wspólnie z Pizzą Dominium przygotował niespodziankę: „Wystarczy w tygodniu premierowym zaprosić znajomych na wspólne granie w MK11, by mieć możliwość otrzymania bezpłatnie 2 darmowych pizz na Waszą mortalową imprezę!”.

Mortal Kombat 11 wygląda dobrze na Switch! Pierwszy gameplay z konsoli Nintendo

Jak wziąć udział w akcji promocyjnej?

Sytuacja jest bardzo prosta. Gracze muszą zaprosić na domówkę znajomych, przygotować danie główne w postaci Mortal Kombat 11, a na deser zgarniecie dwie średnie pizze. Zainteresowani? Tak prezentują się kompletne szczegóły akcji:

  • 1) Kup grę Mortal Kombat 11.
  • 2) Zaproś znajomych na wspólne granie.
  • 3) Zrób wspólne zdjęcie podczas zaciętej rozgrywki, na którym widać Ciebie ze znajomymi i grę Mortal Kombat 11 na ekranie.
  • 4) Opublikuj zdjęcie na Instagramie i otaguj je hashtagiem: #dominiumkombat oraz oznacz pod zdjęciem profile @Pizza_Dominium i @Cenega.
  • 5) Otrzymasz od nas kod na dwie darmowe średnie pizze od Pizza Dominium (do wyboru: Margherita, Capriciosa, Vesuvio, Pepperoni, Flambee).
  • 6) Zamów swoją darmową pizzę wprost pod Twoje drzwi! Zadzwoń do Pizza Dominium pod numer 222 10 10 10 podaj kod i graj dalej zajadając się pyszną pizzą!

To nie koniec przyjemności, ponieważ gracze mogą dodatkowo zgarnąć edycję kolekcjonerską Mortal Kombat 11 na PlayStation 4. W tym wypadku trzeba kontynuować zabawę:

  • 1) Zrób zdjęcie ze znajomymi i otrzymaną pizzą w prezencie od Pizza Dominium 
  • 2) Opublikuj fotkę na Instagramie z hashtagiem: #dominiumkombat oraz oznacz pod zdjęciem profile @Pizza_Dominium i @Cenega. Umieść w opisie kreatywną odpowiedź na pytanie: "Która postać ze świata Mortal Kombat jest Twoją ulubioną i dlaczego?"
  • 3) Czekaj na wiadomość i może to właśnie Ty zdobędziesz kolekcjonerkę Mortal Kombat 11.

Jak długo obowiązuje promocja?

Czas trwania akcji: 23.04 - 28.04.2019. Ilość pizzy ograniczona. Dostawa pizzy uzależniona jest od zakresu dostaw lokali Pizza Dominium, biorących udział w akcji. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zasady i regulamin akcji dostępne są na stronie wydawcy.

Warto przeczytać: 

Mortal Kombat Pizza Cenega

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper