Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2019 08:14
Cyberpunk 2077 premiera
4298V

Cyberpunk 2077 zadebiutuje w listopadzie?

CD Projekt RED szykuje się do wielkiej prezentacji Cyberpunk 2077. W Sieci nie brakuje domysłów, według których Polacy w końcu ujawnią datę premiery, a swoje trzy grosze w temacie powiedział jeden ze sklepów.

Czy możemy liczyć na tegoroczną premierę Cyberpunk 2077? Na to pytanie starają się odpowiedzieć gracze z całego świata, którzy wierzą, że rodzime studio zapewni nam na końcówkę roku wyjątkową historię. Dość niespodziewanie kartę produktu zaktualizował słowacki Pro Gaming Shop.

Temat tygodnia: Konsolowe wojny mogą się zmienić

Pracownicy Pro Gaming Shop są przekonani, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 28 listopada 2019 roku. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to idealny termin – piątek w ostatni weekend tego niezwykle gorącego miesiąca.

Gra w tej sytuacji mogłaby stać się jednym z najciekawszych, świątecznych prezentów – jak wiadomo niektórzy już w listopadzie decydują się na przygotowanie upominków, by później odciążyć grudniowy budżet.

Trudno oczywiście powiedzieć, czy Pro Gaming Shop może mieć rację, ale warto mieć tę datę na uwadze – w końcu coraz częściej słyszymy o nowej generacji i jeśli faktycznie CD Projekt RED chce zaoferować Cyberpunk 2077 na aktualnie wydane konsole, to firma nie może czekać kolejnych miesięcy.

Cyberpunk 2077 listopad

Źródło: https://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-is-out-this-november-as-per-retailer-listing

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077