Roger Żochowski Roger Żochowski 22.04.2019 20:51
trailer 3 odcinka Gry o Tron 8
2649V

Gra o tron 8. Trailer 3 odcinka zwiastuje wielkie starcie

Wszystko wskazuje na to, że trzeci odcinek Gry o Tron 8 może być jednym z najbardziej spektakularnych. Zwiastuje to trailer, który zapowiada wielkie, epickie wręcz starcie. 

Z naszej recenzji drugiego odcinka mogliście się już dowiedzieć, że mieliśmy do czynienia z ciszą przed wielką burzą, co potwierdza trailer kolejnego epizodu opublikowany przez HBO.

Gra o tron - najciekawsze teorie dotyczące zakończenia

Szykuje się wielkie starcie, na które fani serialu czekali od kilku sezonów. Warto dodać, że w przeciwieństwie do pierwszych dwóch epizodów ten będzie już dłuższy i potrwa półtorej godziny. Wielu już spekuluje, kto zginie, bo znając serię nie obejdzie się bez kolejnych poruszających scen, w których śmierć poniosą znani i bardziej lub mniej lubiani bohaterowie.

O tym jak potoczą się dalsze losy Westeros dowiemy się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Osobiście bardzo podobały mi się pierwsze dwa epizody - nie było w nich wprawdzie spektakularnych scen i bitw, ale służyły one przede wszystkim budowaniu klimatu i nakreśleniu relacji bohaterów tuż przed wielkim finałem. 

Co warto przeczytać? 

 

Tagi: Gra o Tron sezon 8