SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.04.2019 20:34
Pokemony Detektyw Pikachu
681V

Detektyw Pikachu. Klimatyczny zwiastun przedstawia piękno świata Pokemon

Ludzie odpowiedzialni za Detektyw Pikachu nie pozwalają nam zapomnieć o filmie. Do sieci cały czas trafiają nowe zwiastuny, zdjęcia i szczegóły dotyczące nadchodzącej produkcji. Najnowszą zapowiedź opublikował sam Ryan Reynolds. 

Ostatnie zwiastuny skupiały się wokół samych Pokemonów, a dokładniej tego, jak zostały odwzorowane przy użyciu technologii CGI. Potwierdzeniem tego jest poprzedni, który miał niezwykle komiczne zabarwienie. 

Pokemon: Detektyw Pikachu. Najnowszy zwiastun to słodka uczta dla fanów

Najnowszy trailer znacząco różni się klimatem od wspomnianego. Jest znacznie bardziej refleksyjny, a same modele Pokemonów zdają się odsunięte na drugi plan. Skupiono się na ukazaniu emocjonalnej strony filmu. Wydźwięk zwiastuna doskonale dopełnia piosenka "What a Wonderful World" Louisa Armstronga. 

Oprócz tego twórcy dali nam nieco wglądu w funkcjonowanie Pokemonów w ich naturalnych środowiskach, a także rzut oka na główne miasto filmu - Rhyme City. Krótka zajawka kończy się przygnębiającą sceną, która przypuszczalnie będzie miała miejsce na koniec całego filmu. 

Film Detektyw Pikachu pojawi się w większych państwach 10 maja, a do polskich kin trafi z kilkutygodniowym opóźnieniem - 31 maja. Zdecydowanie warto się nim zainteresować. 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/04/new-trailer-shows-the-wonderful-world-of-detective-pikachu/

Tagi: #DetektywPikachu #Pokemon #RyanReynolds