Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.04.2019 16:49
LEGO Przygoda 2, Mayhem i Dangervest
569V

LEGO Przygoda 2 z darmowym DLC

Do najnowszej produkcji z serii LEGO trafiło właśnie darmowe DLC. Od początku bieżącego tygodnia mogą je pobrać wszyscy posiadacze pełnej wersji gry. 

LEGO Przygoda 2 zapowiadało się na kolejną dobrą produkcję z gatunku gier opartych na kultowych klockach. Niestety, niedługo po premierze okazało się, że tytuł oferuje przeciętną zabawę nawet najmłodszym, a na Metacriticu próg 60% przekroczył tylko w wersji na Xbox One. 

LEGO Przygoda 2 na zwiastunie. Prezentacja polskiego dubbingu

TT Games nie zamierza jednak odwracać głowy od problemów i dla osłodzenia oferują graczom darmowe DLC. Rozszerzenie zatytułowano "Galactic Adventures", a jego fabuła obraca się wokół Sweet Mayhem i Rexa Dangervesta, więc bohaterów dobrze znanych z filmu. 

Rozszerzenie dokładnie przedstawiono na oficjalnej stronie Nintendo. Przygody pierwszej z głównych postaci dodatku opisano następująco:

Po zniszczeniu statku Ligi Sprawiedliwości, Generał musi go znaleźć i zabrać na Planetę Spa. Trzeba sprawnie ukończyć swoją misję i wrócić do Pałacu Królowej, aby przywrócić ceremonię weselną na właściwe tory!

Dowiedzieliśmy się także, na czym skupi się część o drugim bohaterze:

Poznaj Rexa Dangervesta, zanim został kowbojem, kosmicznym piratem, archeologiem i trenerem Raptora. Przeżyj jego drogę do zostania legendą galaktyki. Od jazdy na deskorolce, aż po trening broni i naprawy statku. Pomóż Rexowi zdobyć swoją wymarzoną załogę!

LEGO Przygoda 2 dostępna jest na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch od 1 marca bieżącego roku, a dodatek można już pobrać na wszystkie z tych urządzeń

LEGO Przygoda 2 Galactic Adventures DLC

 

Źródło: https://nintendosoup.com/the-lego-movie-2-galactic-adventures-free-dlc-released/

Tagi: LEGO Przygoda 2 TT Games Warner Bros.

Nie przegap