Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2019 19:47
LEGO Przygoda 2 Zwiastun pokazuje Dubbing
822V

LEGO Przygoda 2 na zwiastunie. Prezentacja polskiego dubbingu

Najnowsza przygoda Emmeta, Lucy oraz Batmana otrzyma w naszym kraju pełną lokalizację. Dzisiaj możemy zapoznać się z próbką głosów, które usłyszymy w pełnej wersji LEGO Przygoda 2. Gra będzie dostępna na pierwszych platformach w marcu.

TT Games wciąż nie przestaje rozwijać gier w uniwersum LEGO. Najnowsza produkcja jest oczywiście związana z filmem LEGO Przygoda 2 – opowieść wyreżyserowana przeze Mike'a Mitchella zawędruje do kin już ósmego lutego.

LEGO Przygoda 2 trafi do Polski w wersji z minifigurką LEGO

Na premierę gry przyjdzie nam odrobinę zaczekać. Gra w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One zawędruje do polskich sklepów 1 marca, a premiera edycji na Nintendo Switcha została zaplanowana na 29 marca. Gracze otrzymają możliwość kupienia specjalnego wydania – produkcja z minifigurką LEGO „Emmet wśród gwiazd” zawędruje do sklepów sieci Media Expert.

LEGO Przygoda 2 będzie dostępne w pełnej, polskiej wersji językowej, więc z tej okazji możemy posłuchać próbki dubbingu. Pełna lokalizacja to oczywiście dobra wiadomość dla wielu graczy, ponieważ tytuły od TT Games oferują świetną zabawę dla całych rodzin.

Już wkrótce spojrzymy na pełną prezentację rozgrywki – TT Games zapowiedziało przygotowanie kilku nowych mechanik, dzięki którym LEGO Przygoda 2 ma zapewnić świetną zabawę na wszystkich urządzeniach.

Tagi: dubbing LEGO Przygoda 2 TT Games Warner Bros. zwiastun

Nie przegap