SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.04.2019 19:58
Raising Kratos God Of War
3097V

God of War: Raising Kratos. Film o powstaniu gry na zwiastunie

Twórcy God of War udostępnili właśnie świetny zwiastun dokumentu o powstawaniu swojego ubiegłorocznego hitu! Cały film ma pojawić się już niedługo.

God of War (2018) to bez wątpienia jedna z najlepszych gier ubiegłego roku. W każdym jej detalu widać ogromną pieczołowitość twórców, a całość robi niezwykłe wrażenie. Dziś mija rok, odkąd zadebiutowała ona na rynku. 

God of War po roku od premiery. Sony przypomina o sukcesach Kratosa

W ramach prezentu, dość niespodziewanie, dostaliśmy zwiastun dokumentu o powstawaniu tej niesamowitej produkcji. Film zatytułowano "Raising Kratos" i będzie opowiadał o drodze, jako przebyli twórcy, aby wydać na świat God of War (2018). Ma on ukazać pięcioletni wysiłek i niebezpieczeństwo, z którym mierzyła się ekipa z Santa Monica Studio. 

Będziemy mogli zobaczyć ogromne poświęcenie, walkę i zwątpienie. Zostaniemy świadkami porażek, nieprzewidywanych rezultatów i budowania historii, która bardzo mocno wpłynęła na całą branżę gier. Przekonamy się, jak wielkie ryzyko wiązało się ze zmianą formuły serii. 

Niestety, nie poznaliśmy daty premiery filmu. Twórcy przekazali tylko, że dokument pojawi się już wkrótce. Tymczasem, zachęcam do zapoznania się ze świetnym i niezwykle klimatycznym zwiastunem, który możecie zobaczyć poniżej. 

 

Źródło: YouTube

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment