SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.04.2019 16:02
Super Dragon Ball Heroes World Mission Son Goku
1089V

Super Dragon Ball Heroes: World Mission otrzyma darmowe demo

Najnowsza gra z uniwersum Dragon Ball to nietypowa gra karciana, za której wydaniem stoi Bandai Namco Entertainment. Wszyscy nieprzekonani do zakupu będą mogli już niedługo sprawdzić wersję demonstracyjną produkcji. 

Super Dragon Ball Heroes: World Mission to gra, która w swojej pierwotnej wersji była przeznaczona tylko i wyłącznie na urządzenia mobilne. Ogromny sukces przełożył się jednak na dalszy rozwój i z początkiem kwietnia trafiła ona na Nintendo Switch oraz komputery osobiste. 

Super Dragon Ball Heroes: World Mission na prezentacji. Gameplay pokazuje walki

Twórcy Super Dragon Ball Heroes: World Mission chwalą się zawrotną liczbą 1160 różnych wariantów kart.

Wśród nich znajdziemy 350 bohaterów - tych dobrze znanych z uniwersum Akiry Toriyamy oraz takich, którzy wykreowani zostali na potrzeby fabuły gry. 

Bandai Namco Entertainment zdecydowało się na wydanie dema Super Dragon Ball Heroes: World Mission. Będzie ono darmowe do pobrania, a jego zawartość, co normalne, znacznie zmniejszona. Da ono dostęp do wypróbowania Story Mode (wraz z samouczkiem) i Creation Mode, gdzie możemy sami edytować karty z gry.

Przy okazji zapowiedzi, deweloperzy udostępnili półminutowy zwiastun. Możemy na nim zobaczyć bohaterów z serii Dragon Ball Z, Dragon Ball Super oraz niekanonicznego Dragon Ball GT. Każdy fan Smoczyk Kul powinien skorzystać z okazji sprawdzenia darmowej próbki możliwości, które oferuje pełna wersja!

Data udostępnienia dema nie jest jeszcze znana, ale należy spekulować, że jest to kwestią zaledwie kilku dni.

Źródło: YouTube

Tagi: Bandai Namco Dimps Super Dragon Ball Heroes: World Mission