SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.04.2019 17:53
RAGE 2 z wydarzeniami na żywo
441V

RAGE 2. W grze pojawią się live eventy

Rage 2 zadebiutuje już w przyszłym miesiącu. Reżyser gry zdradził właśnie, że pojawią się w niej live eventy, które będą miały angażować graczy jeszcze długo po premierze.

Rage 2 to mocno wyczekiwana gra przez wielu graczy. Twórcy zapewniają ogrom terenów do zwiedzania, mnóstwo efektownej rozwałki i ciekawe miejsce. To jednak nie wszystko, co chcą nam zaoferować ludzie z id Software i Avalanche Studios!

RAGE 2 wygląda świetnie. Duży teren, większe spluwy i ogromne bestie

Reżyser z id Software, Tim Willits, w rozmowie z GameSpot potwierdził, że w grze będą miały miejsce specjalne wydarzenia na żywo, aby angażować graczy nawet długo po premierze:   

Będziemy organizować wydarzenia i różne ciekawe aktywności. Chcemy, by miały miejsce i angażowały graczy. Dzięki temu dostarczymy im mnóstwo ciekawej zawartości - nawet długo po premierze. 

Tim uspokoił graczy, którzy nie korzystają na konsoli z dostępu do internetu: 

Nie będziesz musiał być zawsze online. Niedawno było trochę zamieszania. Jeśli będziesz miał połączenie z internetem, to będziesz mógł brać udział w tych wydarzeniach. Jeśli nie, po prostu graj w podstawową grę i baw się równie dobrze!

Wyraził także nadzieję, że fani nie odbiorą tego jako skok na ich portfele. Wierzy on jedynie w szansę na zachęcanie graczy do wracania do Rage 2.

Gra pojawi się już 14 maja na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.

Źródło: https://www.onlysp.com/rage-2-support-rejects-games-as-a-service/

Tagi: Assassin's Creed: Unity Bethesda id Software / Avalanche Studios Rage 2 Ubisoft Ubisoft Montreal