Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2019 19:45
Chernobylite
1348V

Chernobylite na długiej rozgrywce. Polacy pokazują gameplay

Gameplay z Chernobylite powinien zachęcić graczy do zainteresowania się produkcją. Twórcy wciąż zbierają pieniądze na Kickstarterze, ale już teraz możemy mówić o dużym sukcesie rodzimego The Farm 51.

Chernobylite to najnowsza gra twórców z Gliwic.

Ekipa jest znana z między innymi Get Even oraz World War 3, ale tym razem zespół postanowił wykorzystać swój talent, by przedstawić historię umiejscowioną w Czarnobylu.

Chernobylite na pierwszym zwiastunie. Studio prosi o wsparcie na Kickstarterze

Twórcy spędzili wiele miesięcy w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia, gdzie specjaliści dokładnie przeskanowali wszystkie tereny, a następnie miejscówki zostały przeniesione do gry dzięki nowoczesnej technologii.

Podczas rozgrywki będziemy rywalizować lub współpracować z innymi stalkerami ze Strefy, a naszym zadaniem jest odnalezienie ukochanej. Nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ miejscówka będzie strzeżona przez wojsko.

Polacy obiecują nieliniową, ekscytującą opowieść, w której fikcja będzie mieszać się z rzeczywistością – jak wiadomo takie przyjemności widzieliśmy już w Get Even i akurat w tym wypadku Gliwiczanie nie zawiedli.

Jesteście zainteresowani Chernobylite? Oglądajcie gameplay i wpłacajcie pieniądze.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Chernobylite The Farm 51

Nie przegap