Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2019 22:30
Tuca i Bertie Netflix
808V

Tuca i Bertie na Netflix. Zwiastun serialu od twórców BoJack Horseman

Twórcy serii „BoJack Horseman” zapraszają na nową opowieść. „Tuca i Bertie” trafią na Netflix już na początku przyszłego miesiąca i z tej okazji możemy spojrzeć na materiał promocyjny. Platforma przedstawiła także kompletne informacje dotyczące produkcji.

„BoJack Horseman” to jeden z największych hitów Netflixa. Platforma postanowiła wykorzystać umiejętności twórców i zaproponuje widzom „Tuca i Bertie”. Nowy serial będzie dostępny już 3 maja i w tym wypadku możemy liczyć na dostęp do wszystkich odcinków pierwszego sezonu.

Nie żyje Mya-Lecia Naylor. 16-letnia aktorka miała zagrać w Wiedźminie 

O czym jest serial Tuca i Bertie?

Tuca i Bertie opowiada o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających.

Twórczynią 10 odcinków pierwszego sezonu jest Lisa Hanawalt („BoJack Horseman”). Hanawalt jest również producentem wykonawczym serialu. Funkcję producentów pełnią też Raphael Bob-Waksberg („BoJack Horseman”), Noel Bright („BoJack Horseman”, „Przyjaciele”), Steven A. Cohen („BoJack Horseman”, „Jack & Bobby”), Tiffany Haddish i Ali Wong. Serial wyprodukowała Tornate Company. Za animację odpowiada studio ShadowMachine.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: BoJack Horseman Netflix tuca i bertie zwiastun